biblioteczka

Książka, którą Twoje półroczne dziecko musi mieć aby się prawidłowo rozwinąć.

Czas czytania: 2 minut

Mam dla Was dzisiaj świetną propozycję książkową dla dziecka, już od 6 miesiąca życia! Książka, która nie kosztuje milionów monet a posłuży Wam przez długi czas.

“Moje pierwsze 100 słów” to tekturowa propozycja dla najmłodszych. Czymże ona się aż tak wyróżnia? Prostotą. Rozmiarem. Umiarem. 24 strony wypełnione przeróżnymi przedmiotami czy postaciami, na długi czas zajmie Twoje dziecko. Nie będzie to jednak jałowy czas. Twoje dziecko będzie mogło zapoznać się z owocami, sprzętami domowymi, zwierzętami lub kolorami. Na każdej kartce dostajemy kilka propozycji obiektów należących do jednej grupy, z podpisami. Obrazki są różnych rozmiarów dzięki czemu nie ma monotonii i książka nie nudzi się tak szybko.

Dziecko może ją przeglądać samodzielnie dzięki grubym kartkom. Czytania z rodzicem jest nieskończenie wiele możliwości. Nazywanie przedmiotów, wskazywanie, opowiadanie o nich, poszukiwanie, wymyślanie historii o przedmiotach z jednej strony itd. itd. To tylko część możliwości jakie daje nam ta książka. Rozwój mowy, myślenia oraz koncentracji to skutki uboczne czytania tej książeczki.

Wydawnictwo Smart Books ma w swojej ofercie jeszcze kilka tytułów z tej serii, które również polecam.

Jasio, od kiedy skończył pół roku, bardzo często przeglądał sobie książeczkę sam. Do tej pory bardzo ją lubi. Teraz, stara się sam nazywać to co w niej widzi.

Processed with VSCO with a5 preset
Processed with VSCO with a5 preset
Processed with VSCO with a5 preset
Processed with VSCO with a5 preset
Processed with VSCO with a5 preset
Close